• Kalendář akcí

Kalendář akcí

Akademie Díky, že můžem


Zajímají tě možnosti mimo školní lavici? Jsi aktivní středoškolák nebo středoškolačka a chceš poznat další stejně naladěné lidi? Zveme tě na Akademii Díky, že můžem!


Co tě čeká?

Dva dny plné plné inspirativních workshopů a diskusí s mladými lidmi, kteří jsou aktivní ve společenském prostoru. Potkáš nejen podobně naladěné studenty, ale i lidi z praxe. Novináře, lidi z nezisku a kultury nebo odborníky na technologie a vzdělávání.


Maximální počet účastníků za jednu školu jsou tři studenti*ky. Takže s sebou můžeš vzít i kamarády a společně se naučíte něco nového!Přihlásit se můžeš u nás na webu nebo přes formulář:  https://forms.gle/vk9mCJkFDZXRa731A


Program:


Sobota 1. 4. 2023:

Experimentování, objevování a učení se hrou. To nás čeká v Kampusu Hybernská. Ve vzdělávacím centru Didaktikon si toho vyzkoušíš spoustu. Třeba zjistíš, co všechno (ne)dokáže umělá inteligence.


Jak se z toho všeho nezbláznit?

Na závěr nás čeká workshop o duševním zdraví. Proč je wellbeing tak důležitý? Jak zkombinovat dobrovolničení a spoustu dalších aktivit s prací nebo školou? Na to se pokusíme společně najít odpověď.Akademie Díky, že můžem probíhá v rámci projektu Samet na školách 2.0, který je financován z programu Active Citizens Fund. Na programu se podílejí a prostory zajišťují T-Mobile Magenta Experience Center, Univerzita Karlova, Didaktikon a Studentská Hybernská.Začátek akce 1. dubna 2023 v 9:00
Konec akce 1. dubna 2023 v 15:00


Poslední změna: 30. srpen 2022 16:20 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz ?
Kontakty

Didaktikon | Kampus Hybernská

Hybernská 4

Praha 1, 110 00

Česká republika

didaktikon@cuni.cz


Jak k nám