Umělá inteligence

Vyberte si z nabídky vzdělávacích programů a objednejte se prostřednictvím rezervačního systému.


Jak workshopy vypadají, se můžete podívat v našem fotoalbu.


Volné termíny a přihlašovací formulář

Workshopy

Ahoj, tady umělá inteligence!

1. stupeň ZŠ (60 minut)

Prostřednictvím interaktivních her a tvůrčích aktivit si představíme umělou inteligenci (AI) – jak funguje a jak mění svět kolem nás. Ukázky kreativních AI projektů motivují děti k tomu, aby využívaly AI zodpovědně a aby si uvědomovaly, jaká může mít tato technologie omezení a rizika.


Program zajišťují Aignos.


Život s umělou inteligencí

2. stupeň ZŠ (60 minut)

střední školy (90 minut)

Umělá inteligence zasahuje do všech oblastí našeho života, od vývoje léků přes psaní divadelních her, až po náboženství. Cílem workshopu je za pomoci aplikace z exponátu představit celou škálu využití umělé inteligence a seznámit žáky s výhodami a nevýhodami, které s sebou využití umělé inteligence přináší.


Jak mluvit s chatboty

střední školy (90 minut)

Už to je přes rok, co nám chatboti odpovídají na naše nejrůznější otázky, víme ale, jak s nimi mluvit tak, aby pro nás byly jejich odpovědi opravdu užitečné? Co po nich můžeme chtít a na co si raději dát pozor? Naučit se “chatbotčtinu” není jen tak - pojďte tomu s námi přijít na kloub. Vedle základních principů si například vyzkoušíme, jak si s chatboty vytříbit myšlenky, řešit úkoly, vyhledávat na internetu nebo jak zorganizovat výpravu na Mars.Volné termíny a přihlašovací formulář

Poslední změna: 12. březen 2024 18:11 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz ?
Kontakty

Didaktikon | Kampus Hybernská

Hybernská 4

Praha 1, 110 00

Česká republika


Jak k nám